Smart Kids Planet idealne miejsce dla każdego dziecka.

Smart Kids Planet idealne miejsce dla każdego dziecka.

  15 Paź 2022

Chcesz zapewnić swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie dbać o ich rozwój? Stawiasz na bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To odkrywcze Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji przez rozrywkę. To miejsce, w którym Twoje dzieci będzie się nienagannie bawić. Bez trudu odszukasz tu rozrywkę do perfekcji dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy bardzo sumiennie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy profesjonalne dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednakże, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Nienagannie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, jakkolwiek też ich bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim obszerny nacisk położony jest na to, aby dzieci były de facto bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się jedynie takie gadżety, do wykonania jakich wykorzystano należyte materiały. Zależy nam na tym, by wszelkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno wypatrywać detalów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie również są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem bądź córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w następstwie tego bać się tego, iż zabawa skończy się traumą. W stworzonym przez nas centrum dziecko jest w rzeczywistości bezpieczne.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, by stworzyć przestrzeń, która będzie znakomicie pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także kreatywność Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to również kapitalny sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była ściśle mówiąc bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Serdecznie zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *