Przygotowujesz formę na lato? Sprawdź, w jaki sposób!

Przygotowujesz formę na lato? Sprawdź, w jaki sposób!

  01 Wrz 2021

Posiadanie chudej sylwetki to mrzonka dużej grupy osób, jednakże nie każdy ma prawo sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Nieraz nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, efekty nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W szablonowej wersji wykonuje się ją poprzez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a też daje bardzo olśniewające rezultaty.

Czym jest liposukcja kawitacyjna?
Tradycyjna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, bo wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od standardowej tym, iż nie żąda karkołomnej interwencji chirurgicznej, a oprócz tego przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o dużo prędzej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Gigantyczną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku standardowej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, które pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, które mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki lub ewentualnie nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a efekty dostrzegalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, gdyż zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od potrzeb wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

W jaki sposób uczynić, by ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto również dbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, ażeby naświetlić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na znacznie bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze i znacznie bardziej wysportowane. Jeśli jest kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a także innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub trening z elektrostymulacją. Proponujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a detale można odszukać na naszej domenie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *